Print

Kvalita a stabilita sú naše základné ciele pri poskytovaní internetu. Používame preto len overené zariadenia špičkovej kvality, ktorú vo wifi segmente reprezentujú značky Mikrotik, Jirous, či Cambium Networks.

Vývoj v sieťových odvetviach ide rýchlo dopredu, preto neustále investujeme do najnovších technológií v našej bezdrôtovej a optickej sieti. 

Je v našom spoločnom záujme, aby Vaše pripojenie na internet bolo bezproblémové a bezporuchové, preto spolu s klientskou jednotkou u zákazníkov štandardne montujeme aj prepäťové ochrany LAN siete. Ak sa predsa vyskytne nejaká porucha, riešime to okamžitou výmenou kus za kus. Opravy a servis u zákazníka vybavujeme do nasledujúceho pracovného dňa. Na všetky komponenty použité pri montáži okrem napájacieho adaptéra a ftp kábla máte u nás doživotnú záruku.

 

Ponuka programov sa v závislosti na technických možnostiach v jednotlivých lokalitách líši.
Pre zobrazenie ponuky vo Vašej lokalite, vyberte prosím tu: 

V lokalitách na zozname máte možnosť pripojiť sa na sieť GHP connection pomocou bezdrôtovej technológie. Ak sa na ňom Vaša lokalita nenachádza a máte záujem o náš internet, kontaktujte nás ohľadom možností pokrytia.

B: Bardejov (záleží od lokality), Bardejovská Nová Ves, Bogliarka

C: Cigeľka

F: Frička

G: Gaboltov, Gerlachov

H: Hervartov, Hrabské

K: Kľušov, Kľušovská zábava, Krivé, Kružlov, Kurov

L: Lenartov, Lukavica, Lukov

M: Malcov, Mihaľov, Mokroluh

N: Nižný Tvarožec

P: Petrová, Poštárka

R: Richvald, Rokytov

S: Snakov, Sveržov

Š: Šiba

T: Tarnov

V: Vyšný Tvarožec

Z: Zlaté